SPL

Linia CONVIVIALE®: nowa linia małej architektury PROCITY!

Linia CONVIVIALE®: nowa linia małej architektury PROCITY!

Nieważny kryzys gospodarczy! SPL wprowadza innowacje i prezentuje na rynku nową gamę małej architektury - zdecydowanie nowoczesną, modułową, europejską. Linia CONVIVIALE obejmuje wszystkie zwyczajowo stosowane produkty małej architektury: inteligentne bariery, innowacyjne stojaki rowerowe, wiaty przystankowe wolnostojące, etc. Nowy sposób na wystrój miasta!

Linia CONVIVIALE® marki PROCITY, zaprojektowana na podstawie codziennej obserwacji użytkowników małej architektury i z poszanowaniem norm ułatwiających dostępności drogi publicznej, otwarta jest z polotem na potrzeby użytkowników ulic.
Każdemu obywatelowi - dorosłemu, dziecku, osobie starszej, niedowidzącej, o ograniczonej sprawności ruchowej - linia CONVIVIALE® gwarantuje:

 - Bezpieczeństwo.

Każdy element małej architektury zapewnia skuteczne i trwałe bezpieczeństwo użytkownikom ulic. Możliwość dostosowania się do wymaganego poziomu bezpieczeństwa.

 - Odpoczynek.

Któż nie widział przechodnia opierającego się o barierkę przy chodniku? Dlaczego każda barierka nie może stać się w końcu miejscem chwilowego odpoczynku? Barierka CONVIVIALE® jest celowo zaprojektowana jako stała podpórka do siedzenia.

 - Dostępność.

Integracja w życie miasta osób o ograniczonej sprawności ruchowej, niepełnosprawnych, niewidomych lub niedowidzących jest społecznym wyzwaniem początku wieku. Elementy linii CONVIVIALE® otwierają się, rozsuwają, prowadzą, sygnalizują, aby zapewnić każdemu takie same prawa do poruszania się w mieście.

 - Informacja.

Gdzie jestem? Co widzę? Gdzie idę? To pytania, które zadaje sobie każdy przechodzień i na które można udzielić prostej odpowiedzi dzięki linii CONVIVIALE®.

 - Estetyka.

Linia CONVIVIALE®, będąca wynikiem zbiorowej i indywidualnej refleksji, zapewnia użytkownikom elegancję czystych linii dając każdemu wrażenie odzyskanej, dostępnej i bezpiecznej przestrzeni, a wszystko to w ramach niewygórowanego budżetu.

Twoje miasto jest piękne. A wkrótce, dzięki Tobie, będzie CONVIVIALE®!

Copyright © 2015 SPL - Kontakt - Informacje prawne - RSS - Zobacz strony naszych marek : PROCITY® - Vialux® - Vitincom®