SPL

Řada CONVIVIALE®: nová řada městského mobiliáře u PROCITY!

Řada CONVIVIALE®: nová řada městského mobiliáře u PROCITY!

K čertu s hospodářskou krizí! SPL inovuje a trhu nabízí novou škálu městského mobiliáře, která je rozhodně moderní, lze ji uzpůsobovat a je evropská. Řada CONVIVIALE zahrnuje soubor běžných výrobků městského mobiliáře: inteligentní městské zábrany, inovační stojany na kola, přečnívající autobusové přístřešky... Nový způsob, jak vybavit město!

Řada CONVIVIALE® značky PROCITY je koncipovaná na základě každodenního pozorování uživatelů městského mobiliáře tak, aby dodržovala nejnovější normy o dostupnosti veřejných komunikací (zákon o postižených osobách), a úspěšně hostí všechny své
Řada CONVIVIALE® zároveň každému občanovi, ať už je dospělý, dítě, starší, zrakově postižený či osoba s omezenou pohyblivostí, nabízí:

 - ochranu Každičký městský mobiliář zaručuje účinnou a trvalou bezpečnost všem svým uživatelům. Přizpůsobuje se požadovanému stupni bezpečnosti.

 - odpočinek Kdo nikdy neviděl chodce, jak se opírá o zábradlí? Proč by se každé zábradlí nemohlo definitivně změnit na místo pro odpočinek? Zábradlí CONVIVIALE® je úmyslně i permanentním sedátkem

 - dostupnost Začlenění osob s omezenou pohyblivostí, postižených, nevidomých či slabozrakých do života ve městě představuje společenskou záležitost, o kterou jde na tomto začátku století. Tyto prvky řady CONVIVIALE® se jeden po druhém otevírají, rozbíhají, řídí, upozorňují na sebe, aby každému umožnily totéž právo pohybu.

 - informace Kde jsem? Co vidím? Kam jdu? To jsou otázky, které si pokládá každý chodec, a na které si řada CONVIVIALE® dovoluje reagovat zcela jednoduše.

 - estetiku Řada CONVIVIALE®, která je výsledkem jak kolektivního, tak individuálního přemýšlení, návštěvníkům ulice nabízí eleganci vytříbených linií, přičemž každému dodává pocit znovu nalezeného, dostupného a bezpečného místa, to vše v rámci zcela kontrolovaného rozpočtu.

Vaše město je krásné. Brzy díky Vám bude i CONVIVIALE®!

Copyright © 2015 SPL - Kontakt - Právní upozornění - RSS - Navštivte stránky našich znacek : PROCITY® - Vialux® - Vitincom®