SPL
<p>Szeroki wachlarz kompetencji i kultura zachowania gwarancją wysokiej jakości</p>

FUNKCJONALNE WZORNICTWO

Dział projektu SPL pozwala oferować na rynku produkty funkcjonalne, często innowacyjne, dostosowane do gustów jak największej liczby odbiorców, zapewniając ich harmonijną integrację w każdą przestrzeń zbiorową.

 

PRODUKCJA WYSOKIEJ JAKOŚCI

Ponad ćwierć wieku doświadczenia pozwoliło grupie SPL nabyć potwierdzone umiejętności w dziedzinie skrawania, gięcia, spawania, kształtowania termicznego i obróbki powierzchniowej.

Stale poszukując nowych rozwiązań, grupa unowocześnia procesy spawania przy współpracy z firmą Air Liquide, z którą podpisała partnerskie porozumienie o regularnym szkoleniu naszych spawaczy.

 

WSPARCIE DLA DYSTRYBUTORÓW

Zachowując trwałe partnerskie relacje ze swoimi Dystrybutorami, SPL oferuje im systematyczne wsparcie:
 - handlowe: fizyczna obecność w siedmiu krajach europejskich, działania promocyjne, szkolenie przedstawicieli handlowych pracujących w terenie i w siedzibie firmy, etc
 - marketingowe: udostępnienie nowoczesnych narzędzi komunikacji
 - logistyczne: zapas magazynowy licznych produktów, stała kontrola jakości opakowań, bezpośrednie dostawy w zależności od oczekiwań Dystrybutorów.

Group /expertises
Ekipy grupy SPL, profesjonalne, posługujące się wieloma językami, troszczące się o jakość usług, angażują codziennie swoje kompetencje, aby zaspokoić potrzeby klientów.
Copyright © 2015 SPL - Kontakt - Informacje prawne - RSS - Zobacz strony naszych marek : PROCITY® - Vialux®